Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Mt2Master Forum sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Mt2Master

Board Administrator

• Konuyu başlatan "Mt2Master"

Meslek: Özel Güvenlik

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, January 4th 2018, 11:24am

Ticaret Bölümü Kuralları

1-) Genel Forum Kuralları geçerlidir.

2-) Mesajlarında isteyen kullanıcı, oyuncu adını belirtebilir.

3-) Bu bölümde ticaret dışında herhangi bir başlık açılamaz.(Forum Kuralları 14. Madde kapsamında değerlendirilecektir.)

4-) Bu bölümde ticaret dışında herhangi sohbet amaçlı yazılar yazılamaz.

5-) Lütfen doğru ön eki seçiniz. Arıyorum, Satıyorum, Değer Biçme ve Takas...

6-) Yazdığınız mesaj işlevini yitirdiyse (satmaktan vazgeçtiniz, ticaret tamamlandı, v.b) bunu konunuzda belirtiniz. Bir ay içerisinde sonuçlanmayan tüm ticaret konuları bölüm moderatörleri tarafından kilitlenecektir.

7-) Konu başlıklarımızın sade olmasına özen gösterelim. Ne sattığınız ya da ne satın almak istediğiniz baslıktan anlaşılmalıdır. (Doktordan Kılıç, yeni çıktı fırından, Ahmet ağanın dükkânı gibi, vb başlıklar kilitlenecektir.)

8-) Ticaret yapmak istediğiniz itemin türünü, özelliklerini ve miktarını ve LÜTFEN FİYATINI açıkça belirtiniz. Aksi taktirde başlığınız kilitlenecektir.

9-) Açılan başlıklar, başlık sahibi tarafından 24 saatte bir defa güncellenebilir (bumplanabilir) 24 saatten önce baslığı güncelleyenler (bumplayanlar) cezai işlem görecektir.

10-) Satıyorum, Takas ve Değer Biçme ön ekleri kullanılarak açılan konularda ekran görüntüsü eklenmesi zorunludur.

Eklenen ekran görüntüleri aşağıda ki maddelere uygun olmalıdır;

• Ekran görüntüsü tam ekran olmalıdır.
  • Gösterilen item karakterin kendi envanterinde olmalıdır.
Bu kurala uygun olmayan başlıklar kilitlenir.

11-) Hesap devrine forum üzerinden izin verilmemektedir.

12-) Açılan konularda veya gönderilen mesajlarda sadece ekran görüntüsü olmamalıdır, mutlaka bir açıklama yapılmalıdır. Bu kurala uymayan konular/mesajlar forumdan kaldırılır.

Bu konuyu değerlendir