Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Mt2Master Forum sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Mt2Master

Board Administrator

• Konuyu başlatan "Mt2Master"

Meslek: Özel Güvenlik

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, January 4th 2018, 11:08am

Oyun Güncelleme Beklentisi, Sorunlar Ve Diğerleri

İyi forumlar diliyorum,

Uzun zamandır beklenen güncellemenin önemine değinerek bazı oyun içi sorunlardan bahsedeceğim, ne kadar ilgilenildiğini bilemeyiz, belki ilgi alaka gösteriliyordur ama gerek oyunda gerekse forumda bir yöneticinin varlığını uzun zamandır hissetmiyorum. Forumlardaki postların yanıtsız kalması ve oyunda hilecilerin kol gezmesi bana bu düşünceyi benimsetiyor. Bizzat ekran görüntüsü aldığım hileciler hala boss yerlerine "wallhack" ile giriyor ve şehirde elde ettikleri itemleri pazarlarda boy boy sergileyip satıyorlar.

Bu yakınmamla birlikte diğer sorunlardan bahsedeceğim, bir an önce el atılması gereken sorunlar .. Buyrun başlayalım;

1.Bug'daki bosslar, metinler

- Yeşil Orman'daki boslardan sadece 1 tanesi çıkıyor, diğeri nereye gitti, nasıl gitti kim götürdü vallahi bilmiyoruz. Bir süredir bugda, bununla ilgili düzenlenmenin yapıldığını bir sonraki boss saatinden 2 bossun da eksiksiz çıkacağını söylediyseler de hala tek boss'u paylaşmakla vakit kaybediyoruz. İşinizi size öğretmek gibi olmasın ama güncelleme paketiyle birlikte atılacak reboota kadar sorunun düzeleceğini zannetmiyorum.

- Lemur Bossu, uzun zamandır bugda. Girişler kapalı.

- Naga Taht Kraliçesinin 8T canı ve muazzam bir can yenilemesi var, o da 2 boss da bir buga giriyor ve kesilmiyor.

-Taş Kral ve Çöl Ejderi bazen item atmıyor. (Şans diyenler için; bu şans değil dropun buga girmesi ile alakalı)

-Bazen bir kaç kişinin aynı anda girdiği boss sadece bir kişiye item atıyor.

- Razador için olan 30 dakikalık soğuma süresi bazen sekmeye uğruyor, 30 dk geçmesine rağmen bossa giremiyorsunuz.

- Kayıp diyardaki metinlerin 5-6 kadarı ağaçların içinde, 2-3 kadarı dağa taşa, korumalı alana düşüyor, 2-3 tanesi de buggda. Kesilmiyor desek yalan olur wallhack açıp kesenleri seyrettik geçen arkadaşlarla beraber. Bu oyun hilecilere mi hizmet ediyor acaba diye sorguladık.

2.Droplar, Hırsız Eldiveni, Satılan İtemler

- Dropların ve düşen itemlerin tabii ki şansa bağlı olduğunu biliyorum fakat çift hırsız eldiveni, iki kat eşya düşürme bonuslu item ve mevcut dropla metin-boss kesince bazen ciddi anlamda hayrete düşüyorsunuz.

- Yere sürüklenerek satılan itemler direk olarak siliniyor ve envanterinize bir yang eklenmesi gerçekleşmiyor. Saatlerce emek verdiğimiz farm çarlarından bir nebze de olsa karşılık almak için bu sorunun düzeltilmesi talebini iletmiştik.

3. İtemler, Farklılıklar, Dönüşüm Dereceleri

Bazı takıların sitede yazıldığı gibi aslında "Baş komutan" sete dönüşmedikleri gerçeğini belirterek aşağıya iki fotoğraf bırakıyorum...

Son dönüşüm kolyeler bunlar eveet, doğru bildiniz.. Gördüğünüz gibi Şaman ve Ninja Kolyesindeki karekterlere karşı güçe nazaran savaşçı ve sura kolyesinde savunma mevcut.
Elbette bu bilinçli olarak yapılmış bir düzenleme olabilir, fakat full savunmalı 2 karekterin bitmeyen vslerinden haberiniz var mı diye merak ediyorum :)Örneğin savaşçı için bahsedecek olursak:

Son dönüşüm Hasat ayakkabı : savaşçılara karşı 20 savunma
Son dönüşüm Savaşçı Kalkanı: Savaşçılara karşı 45 savunma
Son dönüşüm Zümrüt Kolye: Savaşçılara karşı 20 savunma

Betalarını takan 2 savaşçının vs si nasıl biter acaba ? Bu sorundan ötürü serverde ninja ve şaman karakterlere karşı ciddi bir meyil etme durumu söz konusu. Zümrüt kolyedeki savunmaların değiştirilip sura ve savaşçıya karşı güçlü duruma getirilmesi gerektiğini düşünüyorum.

UZUN ZAMANDIR OYUNDAN ZEVK ALAMIYORUM VE BU SORUNLAR, YETERSİ İLGİ, OYUN İÇİ HİLELER, SERVER KİTLESİNİN BÜYÜK ÇOĞUNLUĞUNU YOKETTİ. BU GİDİŞLE OYUNUN ÇOK FAZLA DAYANMAYACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM. UMARIM OYUNCULARIN İSTEKLERİ VE BU YAZILANLAR BİR KARŞILIK BULUR İYİ FORUMLAR..

** SİZİN DE KARŞILAŞTIĞINIZ BAŞKA BUGLAR VEYA SORUNLAR VARSA LÜTFEN BU POST ALTINDA PAYLAŞIN.

Bu konuyu değerlendir